Historie toernooien

Klik hieronder om te menu’s uit te breiden.

> Toernooien 2023
>> 15 December 2023 – Kerst Toernooi (Double in)

Toernooiwinnaar: Frank Ebbers

Finale Winnaarsronde:
Frank Ebbers – Ronald Halma (4-0)
Finale Verliezersronde:
Alexander Jägers – Marcel v/d Boer (2-4)
Halve finales winnaarsronde:
Andre v/d Veen – Frank Ebbers (0-4)
Jan Zuidema – Ronald Halma (3-4)
Halve finales verliezersronde:
Alexander Jägers – Leo Slomp (4-0)
Marcel v/d Boer – Andre Alberts (4-3)
Kwart finales winnaarsronde:
Ron v Elburg – Andre v/d Veen (2-4)
Sjoerd de Jager – Frank Ebbers (0-4)
Jan Zuidema – Andre Huizinga (4-3)
Peter van Grunsven – Ronald Halma (2-4)
Kwart finales verliezersronde:
Alexander Jägers – Herman Hofstede (3-0)
Rick Spithoff – Leo Slomp (1-3)
Robert Platenkamp – Marcel v/d Boer (2-3)
Arne v/d Heide – Andre Alberts (1-3)
Poule 1
1. Ron v Elburg
2. Andre Huizinga
3. Alexander Jägers
4. Marcel v/d Boer
Poule 2
1. Ronald Halma
2. Sjoerd de Jager
3. Andre Alberts
4. Rick Spithoff
Poule 3
1. Jan Zuidema
2. Andre v/d Veen
3. Robert Platenkamp
4. Herman Hofstede
Poule 4
1. Frank Ebbers
2. Peter van Grunsven
3. Leo Slomp
4. Arne v/d Heide
>> 25 November 2023 – Single 501 Toernooi

Toernooiwinnaar: Johann Brouwer

Finale Winnaarsronde:
Johann Brouwer – Thomas van Keulen (5-0)
Average: 89.46 – 73.85
Finale Verliezersronde:
Gerjan de Boer – Ron van Elburg (4-3)
Halve finales winnaarsronde:
Tomas van Keulen – Jan Zuidema (4-0)
Johann Brouwer – Martin Zandhuis (4-0)
Halve finales verliezersronde:
Gerjan de Boer – Nick de Zwart (3-2)
Arne van der Heide – Ron van Elburg (1-3)
Kwart finales winnaarsronde:
Robert Kers – Tomas van Keulen (0-4)
Jan Zuidema – Marcel Legierse (4-0)
Thom Vredeburg – Johann Brouwer (1-4)
Mario van der Pol – Martin Zandhuis (3-4)
Kwart finales verliezersronde:
Gerjan de Boer – Jasper Meeuwes (3-1)
Nick de Zwart – Andre van der Veen (3-0)
Arne van der Heide – Jorn Schulting (3-2)
Ron van Elburg – Rick Spithoff (3-1)
Poule 1
1. Robert Kers
2. Andre Huizinga
3. Gerjan de Boer
4. Rick Spithoff
Poule 2
1. Martin Zandhuis
2. Sjoerd de Jager
3. Angela Brummel
4. Dennis Lanters
Poule 3
1. Thom Vredenburg
2. Marcel Legierse
3. Olaf Nieborg
4. Marcel vd Boer
Poule 4
1. Frank Ebbers
2. Annette Hendriks
3. Andre v/d Veen
4. Arne v/d Heide
Poule 5
1. Marco v/d Veen
2. Hielke v/d Bij
3. Nick de Zwart
4. Jorn Schulting
Poule 6
1. Johann Brouwer
2. Jan Zuidema
3. Alexander Jägers
4. Wiebe Koopmans
Poule 7
1. Mario v/d Pol
2. Rico Ludmann
3. Ron v Elburg
4. Jasper Meeuwes
Poule 8
1. Tomas v Keulen
2. Marijn Smit
3. Wicher Hendriks
4. Hans de Boer
>> 30 September 2023 – Single 501 Toernooi

Toernooiwinnaar: Jan de Weerdt

Finale Winnaarsronde:
Johann Brouwer – Jan de Weerdt (4-5)
Finale Verliezersronde:
Andre Visser – Rico Ludmann (4-0)
Halve finales winnaarsronde:
Sander Voorhorst – Johann Brouwer (2-4)
Marco v/d Veen – Jan de Weerdt (1-4)
Halve finales verliezersronde:
Andre Visser – Leo Slomp (3-2)
Robin v Os – Rico Ludmann (1-3)
Kwart finales winnaarsronde:
Sander Voorhorst – Michael v/d Graaf (4-1)
Tim Nieborg – Johann Brouwer (1-4)
Marcel v/d Boer – Marco v/d Veen (1-4)
Jan de Weerdt – Peter v Grunsven (4-1)
Kwart finales verliezersronde:
Andre Visser – Marco Voorhorst (3-1)
Leo Slomp – Alexander Jägers (3-2)
Robin v Os – Robert Kers (3-2)
Rico Ludmann – Thom Vredenburg (3-2)
Poule 1
1. Sander Voorhorst
2. Marijn Smit
3. Andre Visser
4. Thom Vredenburg
Poule 2
1. Peter v Grunsven
2. Frank Hendriks
3. Wicher Hendriks
4. Gerjan de Boer
Poule 3
1. Martin Bonhof
2. Annette Hendriks
3. Robin v Os
4. Alexander Jägers
Poule 4
1. Johann Brouwer
2. Marcel v/d Boer
3. Andre v/d Veen
4. Robin Bastiaans
Poule 5
1. Tim Nieborg
2. Andre Huizinga
3. Jorn Schulting
4. Robert Kers
Poule 6
1. Marco v/d Veen
2. Ron v Elburg
3. Arne v/d Heide
4. Leo Slomp
Poule 7
1. Jan de Weerdt
2. Nick Harsevoort
3. Rico Ludmann
4. Jurrian v Tamelen
Poule 8
1. Michael v/d Graaf
2. Sjoerd de Jager
3. Marco Voorhorst
4. (leeg)

Onze Sponsoren

  • wattel

  • Knipscheer

  • Coop

  • Zuidema

  • Hamstra

  • Garaga Huitema

  • Woonid Emmeloord

  • Color Restyle

  • Hindriks Machineverhuur

  • Ebbers Multidiensten Zwart[206]1
  • JARO Events Zwart [212]
  • LOGO CleanCentrum

  • Logo Berdihaardhout0114

  • Van Der Linde[268]

  • Metselbedrijf Rick Spithoff Logo
  • Ben Van Tilburg
  • Hotradioclassics